kolmapäev, 19. oktoober 2016

Nuti-Mati võistluse I etapp algas

On juba alanud Nuti-Mati võistluse I etapp.

I etapi täpne ajakava, reeglid ja võistlusalad on leitavad aadressil: http://nutisport.eu/voistlused_16_17.php

Erinevalt eelmisest aastast toimub korraga nii rahvaspordi kui ka tippspordi võistlus. Võistlust alustades avaneb algul automaatselt rahvaspordi tasemega võistlusväljak, kus tuleb sooritada vähemalt üks katse kahel alal (iga võistlusklassi vanemal klassil peab üks neist olema punane ala!) ja kui kahe arvessemineva ala keskmine punktisumma on vähemalt 6500p, ilmub samale lehele link tippspordi väljakule. Edasi on võimalus sooritada katseid edasi kas rahvaspordi tasemel, või siirduda tippspordi väljakule (kus on aega 10 minutit rohkem). Kui tippspordi tase peaks tunduma liiga raske, saab ka uuesti rahvaspordi väljakut proovida (Avaleht (logo) -> Suurhall -> võistlusväljak).

Kuni 10. novembrini on avatud ka Prooviväljak, kus on võimalus võistlussüteemi katsetada. Soovitan seda kindlasti proovida eriti nendes koolides, kes eelmisel aastal Nuti-Mati matemaatika võistlusel ei osalenud - nii õpilastel kui ka õpetajatel. Prooviväljak on mõeldud õpilastele alates 2. klassist, 1. klassi õpilastel on vaid 1 ala igal etapil.

Enne võistlema asumist tasuks kindlasti treenida, aga ärge palun jätke võistluskatse tegemist etapi viimastele päevadele - võib juhtuda, et server ei pruugi koormusele vastu pidada.

Küsimuste ja probleemide puhul kirjutage margus@nutisport.eu või info@nutisport.eu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar