Läänemaa maakondlikul poolfinaalil osalejad

1.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Sander Arula
Virtsu Kool
1. kl
4104
2.
Laas-Joonas Saul
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
3762
3.
Kennert Saarjõe
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
3592
4.
Rovar Kivisalu
Virtsu Kool
1. kl
3163
5.
Jakob Kastepõld
Metsküla Algkool
1. kl
2803
6.
Keven Ungert
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
2550
7.
Rayen Kaustel
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
2038
8.
Keven Vuksta
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1882
9.
Lisete Mikk
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1782
10.
Alari Laine
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1708
11.
Kermi Värv
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1676
12.
Aleks Tüür
Virtsu Kool
1. kl
1532
13.
Meribel Tang
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1525
14.
Revo Kais
Virtsu Kool
1. kl
1499
15.
Rasmus Kaliuveer
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1448
16.
Gertrud Idvani
Virtsu Kool
1. kl
1423
17.
Gregor Allikas
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1405
18.
Susanna-Karola Silde
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1302
19.
Tristan Jugapuu
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1271
20.
Heleliis Loops
Virtsu Kool
1. kl
1249
21.
Marta Klooster
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1246
22.
Loora Lisandra Ender
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1233
23.
Andero Alemaa
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1162
24.
Reimo Unt
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1143
25.
Simo Linno
Metsküla Algkool
1. kl
1132
26.
Elerin Melts
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
1107
27.
Norbert Noot
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1086
28.
Katrin Lepp
Haapsalu Linna Algkool
1.b kl
1068
29.
Artur Radzikovski
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
1. kl
974
30.
Mirell Rand
Metsküla Algkool
1. kla
971

2.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Martin Oliver Kollom
Haapsalu Linna Algkool
2.c kl
7252
2.
Ilja Romanov
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
7058
3.
Mairit Laksberg
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
6268
4.
Morgan Harold Madiberg
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
5970
5.
Oliver Mark
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
5831
6.
Sonja Schönberg
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
5741
7.
Rasmus Kuusik
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
5658
8.
Marie Linda Nerman
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
5408
9.
Kristjan Mihkel Kollom
Haapsalu Linna Algkool
2.b kl
5166
10.
Joosep Vingissaar
Haapsalu Linna Algkool
2.b kl
4673
11.
Svetlana Trynova
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
4425
12.
Ines Ira
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
4410
13.
Karl Robert Masing
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
4396
14.
Krisse-Liisa Mastakov
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
4329
15.
Arti Viispert
Haapsalu Linna Algkool
2.b kl
4020
16.
Grete Veske
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
3932
17.
Rene Veiker
Haapsalu Linna Algkool
2.b kl
3784
18.
Jegor Kopanev
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
3780
19.
George Raatpalu
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
3623
20.
Georg Leier
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
3619
21.
Joosep Altoja
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
3519
22.
Arne Mark Dobreluts
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
3413
23.
Timo Julge
Haapsalu Linna Algkool
2.c kl
3139
24.
Toomas Silmberg
Haapsalu Linna Algkool
2.b kl
3042
25.
Maria Toom
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
2832
26.
Mia Aurelia Kokk
Haapsalu Linna Algkool
2.b kl
2652
27.
Anneli Proosväli
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
2586
28.
Markus Lilles
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
2. kl
2564
29.
Mihkel Maivel
Haapsalu Linna Algkool
2.c kl
2562
30.
Eboni Pärnpuu
Haapsalu Linna Algkool
2.a kl
2485

3.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Arseni Hohlatov
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
3. kl
11205
2.
Eva-Maria Kastepõld
Metsküla Algkool
3. kl
8929
3.
Andreas Sillaste
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
3. kl
8215
4.
Alexis Rebane
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
7680
5.
Markus Rafael Kalda
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
6697
6.
Miia Krips
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
5758
7.
Alvar Nikkel
Metsküla Algkool
3. kl
5575
8.
Sten Soomre
Virtsu Kool
3. kl
5535
9.
Alver Järv
Haapsalu Linna Algkool
3.b kl
5435
10.
Trevor Uustalu
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4909
11.
Kristina Kabal
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4877
12.
Mark Marcel Schwindt
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4844
13.
Uku Viispert
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4811
14.
Egert Tõkke
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
3. kl
4695
15.
Krisella Aurelia Söderholm
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4605
16.
Mette Mirja Moumets
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4545
17.
Laura Ulm
Metsküla Algkool
3. kl
4381
18.
Alex Krutškov
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4381
19.
Lisandra Sommerman
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4318
20.
Kristjan Järvi
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
4213
21.
Lisett Saarjõe
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
3986
22.
Geron Noor
Virtsu Kool
3. kl
3905
23.
Matis Russi
Haapsalu Linna Algkool
3.b kl
3896
24.
Diana Snigurskaja
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
3. kl
3835
25.
Sander Soome
Haapsalu Linna Algkool
3.b kl
3705
26.
Mari-Liis Kalvik
Haapsalu Linna Algkool
3.b kl
3674
27.
Peedu Erik Pajo
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
3. kl
3648
28.
Riin Jürise
Haapsalu Linna Algkool
3.b kl
3647
29.
Brianna Lepplaid
Haapsalu Linna Algkool
3.c kl
3549
30.
Helen Jesmin
Haapsalu Linna Algkool
3.b kl
3544

4.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Pärtel Ruut
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
14094
2.
Samuel Kastepõld
Metsküla Algkool
4. kl
11689
3.
Jakob Lemvald
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
8956
4.
Agne Andra Ploom
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
8502
5.
Marvel Leesment
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
8310
6.
Rasmus Ruuge
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
7601
7.
Eva-Lotta Saar
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
7298
8.
Juss Teesalu
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
6945
9.
Lisaura Laurmann
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
6096
10.
Matteus Kalda
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
5764
11.
Karlote Karm
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
5557
12.
Silver Nikkel
Metsküla Algkool
4. kl
5139
13.
Henri Kornilov
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
4957
14.
Argo Tänna
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
4832
15.
Andres Paat
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
4681
16.
Karl Markus Liiv
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
4546
17.
Simonee Tang
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
4256
18.
Joosep Michels
Metsküla Algkool
4. kl
4180
19.
Aron Pähkel
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
4109
20.
Egor Kasepõld
Ridala Põhikool
4. kl
4072
21.
Reio Kaldoja
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
4030
22.
Saamuel Radzikovski
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
4011
23.
Robert Idvani
Virtsu Kool
4. kl
4009
24.
Sandra Pahk
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
3879
25.
Anastasija Chertova
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
3863
26.
Henri Kivisalu
Virtsu Kool
4. kl
3782
27.
Rebeka Elisabeth Strauss
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
3767
28.
Märt Õiglas
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
3728
29.
Oliver Metsar-Villakov
Haapsalu Linna Algkool
4.c kl
3713
30.
Avely Villand
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
4. kl
3617

5.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Jaagup Eks
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
5. kl
11994
2.
Veiko Vilta
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
10233
3.
Elise Pihlakas
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
5. kl
9619
4.
Jonathan Erwin Cohen
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
9005
5.
Marie Keldrima
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
8996
6.
Denis Krjutškov
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
5. kl
8654
7.
Geily Sillaste
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
8047
8.
Patrick Püve
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
7180
9.
Kaspar Plaas
Palivere Põhikool
5. kl
7134
10.
Robin Uspenski
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
6854
11.
Evalota Masing
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
6512
12.
Lilith Marlen Kander
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
6471
13.
Kevin Uspenski
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
6255
14.
Matteus Küünarpuu
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
6221
15.
Juzef-Artur Snigurski
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
5. kl
6221
16.
Kirke Treiberk
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
6147
17.
Annmari Raud
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
6130
18.
Artur Reinhold Unt
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
6082
19.
Claudia Birk
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5833
20.
Leelo Sula
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
5820
21.
Sixten Kaljuste
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
5819
22.
Marie Grete Mägi
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
5818
23.
Karina Mazanova
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5784
24.
Greg-Rasmus Reinesberg
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5640
25.
Jaagup Vapper
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5601
26.
Aliis Vatku
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5568
27.
Ivan Fomenko
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
5. kl
5464
28.
Johannes Jakobson
Haapsalu Linna Algkool
5.c kl
5365
29.
Martin Vatku
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5343
30.
Birgitta Vare
Haapsalu Linna Algkool
5.b kl
5236

6.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
 etapi summa
1.
Alari Nuut
Virtsu Kool
6. kl
17056
2.
Andra Reidla
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
11780
3.
Kermo Ilau
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
11124
4.
Jelizaveta Salihova
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
9230
5.
Elger Loops
Virtsu Kool
6. kl
9170
6.
Reio Ilau
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
9042
7.
Maian Tohver
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
8246
8.
Christian Kauts
Palivere Põhikool
6. kl
7632
9.
Käde Vald
Metsküla Algkool
6. kl
7018
10.
Kaaro Saatmäe
Kõmsi Lasteaed - Algkool
6. kl
6477
11.
Kevin Grahv
Palivere Põhikool
6. kl
6311
12.
Mattias Kerge
Martna Põhikool
6. kl
6216
13.
Lisanna Pikla
Virtsu Kool
6. kl
6172
14.
Liset Laev
Metsküla Algkool
6. kl
5846
15.
Lii Urb
Kõmsi Lasteaed - Algkool
6. kl
5352
16.
Annabel Pindmaa
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
5322
17.
Kerstin Alpius
Virtsu Kool
6. kl
4763
18.
Hanna Seenemaa
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
4706
19.
Ragnar Jõemaa
Martna Põhikool
6. kl
4395
20.
Targo Kokvel
Ridala Põhikool
6. kl
4295
21.
Keio Laurso
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
4253
22.
Alice Ütsik
Martna Põhikool
6. kl
4197
23.
Sander Kollom
Haapsalu Linna Algkool
6.c kl
4112
24.
Markus Jõgi
Haapsalu Linna Algkool
6.c kl
3853
25.
Mati Toomas
Palivere Põhikool
6. kl
3844
26.
Merili Kais
Virtsu Kool
6. kl
3609
27.
Markus Randma
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
3551
28.
Aleksander Lukan
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
3368
29.
Sass Alekssander
Uuemõisa Lasteaed-Algkool
6. kl
3353
30.
Gertu-Liis Soosaar
Martna Põhikool
6. kl
3348

7.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Sander Saska
Martna Põhikool
7. kl
8000
2.
Sten Raadla
Palivere Põhikool
7. kl
7221
3.
Joonaskirss Kirss
Palivere Põhikool
7. kl
6633
4.
Jaanis Soosaar
Martna Põhikool
7. kl
6073
5.
Hanna Malk
Virtsu Kool
7. kl
4934
6.
Johanna Jõgi
Virtsu Kool
7. kl
4879

8.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Älice Kollo
Palivere Põhikool
8. kl
9469
2.
Eliisbeth Lääne
Palivere Põhikool
8. kl
9143
3.
Eliise Laev
Virtsu Kool
8. kl
8872
4.
Kelly Karlson
Palivere Põhikool
8. kl
8018
5.
Kärolin Aviste
Palivere Põhikool
8. kl
7688
6.
Ly Raadla
Palivere Põhikool
8. kl
6656
7.
Karolin Palu
Palivere Põhikool
8. kl
6545
8.
Hedi Tammsalu
Virtsu Kool
8. kl
6544
9.
Ranar Leisson
Palivere Põhikool
8. kl
5931
10.
Anete Matto
Palivere Põhikool
8. kl
5904
11.
Liis Vinter
Virtsu Kool
8. kl
5519
12.
Reimo Mihkelson
Palivere Põhikool
8. kl
4943

      9.      klass:
Koht
Nimi
Kool
Klass
Kahe parema
etapi summa
1.
Ingemar Idvani
Virtsu Kool
9. kl
9342
2.
Artur Matto
Palivere Põhikool
9. kl
8988
3.
Kairiin Tali
Virtsu Kool
9. kl
7575
4.
Karin Saviots
Virtsu Kool
9. kl
6865
5.
Simon Oja
Virtsu Kool
9. kl
6648
6.
Aaro Oismets
Virtsu Kool
9. kl
6436
7.
Ragnar Vahter
Palivere Põhikool
9. kl
5987
8.
Ülo Siim Kaisel
Virtsu Kool
9. kl
5724
9.
Joel Rummel
Virtsu Kool
9. kl
5344
10.
Marete Saluste
Virtsu Kool
9. kl
5306
11.
Rauno Sepp
Virtsu Kool
9. kl
5054
12.
Riho Õepa
Palivere Põhikool
9. kl
4976

Gümnaasium ja täiskasvanud:
Osalevad kõik, kes soovivad. Ka need võivad osaleda, kes vabariiklikel eelvõistlustel üldse ei osalenud.

Johanna Õun ja Kaarel Koel Läänemaa Ühisgümnaasiumist otsustavad ise, kas osalevad poolfinaalis või mitte. Finaali on nad kutsutud niikuinii.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar